Тиждень пожежної безпеки

25 лист. 2022
З 21 по 25 листопада в ЗДО 29 був проведений Тиждень Пожежної безпеки на тему: " Вогонь - біда, вода - біда,а без вогню і води ще більша біда».

В нашому сьогоденні обізнаність правилам пожежної безпеки вкрай важлива. Тому з 21 по 25 листопада в ЗДО 29 був проведений Тиждень Пожежної безпеки на тему: " Вогонь - біда, вода - біда,а без вогню і води ще більша біда». В рамках цього тижня з дітьми всіх вікових груп проводились тематичні заняття «Вогонь - друг, вогонь- ворог», «Правила пожежноі безпеки знай і виконуй», « Пригоди неслухняного сірника, дидактичні ігри «101 набирай- правила називай», «Відгадай та назви» та ін., бесіди «Правила поводження з вогнем», «Вогонь злий і добрий». Разом з батьками малята прийняли участь у виставці розробок на тему «Пожежна безпека очима дітей». Для поліпшення якості освітньої роботи вихователі нашого закладу виготовили лепбуки, презентації та проекти з пожежної безпеки. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.