Школа шляхетності

15 лист. 2022
Сьогодні в ЗДО ✓29 під час заняття в гуртку "Школа шляхетності" діти старшої та середньої групи закріпили отриманні знання про посуд та серверування столу

Діти вбирають в себе інформацію, як губка. Тому дуже важливо з самого народження прищеплювати їм правильні манери. Культура харчування – те, що необхідно в сучасному суспільстві. Сервірування столу в дитячому садку має величезне значення, адже так малюкам прищеплюється порядок та основні догми, які будуть використовуватися в житті надалі.
Саме сьогодні в ЗДО ✓29 під час заняття в гуртку "Школа шляхетності" діти старшої та середньої групи закріпили отриманні знання про назви і види посуду, його призначення; узагальнили знання дітей про різновиди посуду: чайний, столовий; виховували бережливе ставлення до посуду; розвивали активне мовлення, цікавість; виховували бережливе ставлення до посуду, бажання допомагати дорослим.