День знань у дитсадку

1 вер. 2022

День знань у дитсадку

Колектив ЗДО (ясла-садочку) 29, щиро вітає своїх вихованців зі святковим осіннім днем- 1 вересня. Свято вийшло яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим.

У цей день подвір'я нашого садочку наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням та посмішками. Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі слова, і кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик до нового навчального року, до нових занять та розваг. Віршами, танцями, співами вітали один одного та вихователів садочку. Настрій дітям піднімали й герої з улюблених мультфільмів. Діти радо приймали участь у вікторинах з ними.