«Ми веселі малюки – любим гратись залюбки»

27 січ. 2022
В рамках проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «Здоров’я – запорука успіху!» 27 січня в ЗДО № 29 було проведено спортивне свято "Зимові забави".

«Ми веселі малюки – любим гратись залюбки»

В рамках проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «Здоров’я – запорука успіху!» 27 січня в ЗДО № 29 було проведено спортивне свято "Зимові забави".

У святі взяли участь діти старшої та різновікової груп. А діти молодшої та середньої груп були активними уболівальниками. На початку дійства для всіх дітей була проведена розминка "Якщо весело живеться роби так".

До дітей приходили веселі гості: Свинка Пепа та Мікі Маус, які провели естафети «Влучи в ціль», «Лижі», «Катання на санчатах» та інші.

Команди показали, які вони спритні, влучні і швидкі.    Кожна команда прагнула до перемоги. Було весело і завзято.  В кінці спортивного свята діти були нагороджені грамотами та солодкими призами.