Сію, сію, посіваю, з Новим роком Вас вітаю На щастя, на здоров’я, на Новий рік!

17 січ. 2022
Зимові свята наповнені веселощами, очікуванням щастя і благополуччя у новому році. І святкування Старого Нового Року в низці зимових свят відіграє важливу роль, а свято сприймається як самостійне, і святкується так само весело, як і Новий Рік.

Сію, сію, посіваю, з Новим роком Вас вітаю

На щастя, на здоров’я, на Новий рік!

За церковним календарем 13 січня - день Меланії (в народі Меланка). У цей день під вечір починали ворожити, колядували, сідали за святковий стіл всією сім'єю. Серед інших страв на святковому столі обов'язково була щедра кутя. Від того і вечір під Василя ще називають Щедрим вечором.

14.01.2022 році у нашому 29 садочку святкували Старий Новий рік. Всі діти дуже добре підготувалися до свята. Хлопчики та дівчатка були одягнені в  вишиванки. Дівчатка завзято розповідали щедрівки, а хлопчики з блиском в очах посівали. Всі із задоволенням танцювали.

Завітала на свято до вихованців кізочка та казкові герої, які із захопленням співали, танцювали та гралися  з дітлахами. Всі діти залишилися в захваті від проведенного свята.