Зимова казка

17 січ. 2019
Зимова казка

Невповторність  новоріччя, святість різдвяного вечора - для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх  дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новорічні свята – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує  добра магія і казка.

Ось і до нашого дошкільного закладу № 29  завітав час подарунків, сміху та гарного настрою. Відбулися святкові ранки присвячені зустрічі Нового року, розваги з колядками та щедрівками, народними зимовими іграми. Сценарії заходів були ретельно були продумані у кожній віковій групі. Саме це і дало можливість всім дітям показати свої здібності. Не було жодної дитини, яка б не взяла участь у святі.

Новорічні свята не будуть нас залишати, а навпаки,будуть зачаровувати  своєю різноманітністю аж до 19 січня. Таким чином до нас  завітала  і Зимова Казка. Педагогічний  колектив разом із музичним керівником влаштували для дітей садка лялькову виставу під назвою "Новорічна рукавичка" ,під час якої діти спостерігали творчість своїх вихователів та  непередбачуваність героїв казки . Дітям дуже сподобалась новорічна історія лялькових персонажів : Ведмедика, Іжачка, Вовка, Лисички та Діда Мороза.Захід пройшов на одному диханні,  діти отримали масу позитивних емоцій і святковий настрій.