Країна зимових див

Країна зимових див у ДНЗ № 29

Що за гамір? Що за гра?

Ліпить бабу дітвора!

Зима у дітей асоціюється з дивом та казкою. Тому в перший тиждень нового року, коли земля вкрита білою сніговою ковдрою, для вихованців ДНЗ № 29 було організовано зимові забави, які сприяють заохоченню дітей до активного  відпочинку та покращенню їх емоційного стану.

Зимові забави – цікава тема, адже існує стільки цікавих зимових ігор. Вихованці ясельної і молодшої груп ліпили мініатюрних сніговиків і потім прикрашали іх шарфами із кольорових серветок. Окрім цього вони майстрували справжні снігові замки. Для вихованців старших груп було проведено більше цікавих ігор, а саме: «Виставка снігових фігур», «Прикрась дерево кольоровим льодом», «Розмалюй сніговика». Найбільше радощів  викликала остання гра, адже діти розфарбовували сніговика, малювали йому рожеві щічки та одяг.

Чистий сніжок,крижані гірки, активний відпочинок – це все те, що не тільки поліпшує настрій, але і є корисним для здоров’я.