Новорічний флешмоб в ДНЗ № 29

27 груд. 2018
середня група Гладищук Т.В,

Новорічний флешмоб в ДНЗ № 29

Вже зовсім скоро настане справжня казка, найулюбленіше свято малечі – Новий рік, якого нетерпляче чекають всі малята. Не є виключенням і вихованці нашого садочку.

Новий рік – час магії, добра, і, звичайно,  подарунків. В останні дні зими, коли за вікном не вщухає хурделиця, в нашому дитсадку для діток проводяться новорічні ранки. Окрім звичних гостей, таких  як Дід Мороз і Снігуронька, до малечі завітали безліч гостей з якими вони грали і ігри, танцювали, співали пісні. Це і Стюардеса, Баба Яга, Заєць, Ведмідь, Свинка « Пеппа», Соловей Розбійник та інші.

Святковий настрій був не лише на святі, а ще й на довго залишиться у стінах нашого садочку. Всі батьки і діти були приємно враженні атмосферою свята, запорукою якої стали цікаві продумані сценарії. Кульмінацією всих новорічних ранків став новорічний флешмоб в старшій групі ( вихователь Павленко С.В., муз керівник Обухова О.В.)

Педагогічний колектив та адміністрація закладу вітає всих з Новим роком і Різдвом Христовим. Нехай ці свята принесуть у Ваш дім радість, затишок та добробут.