Осінні фантазії

Все навкруг позолотила.

Залишила лиш ялинку

Їжачкові на хатинку.

Осінь — золота пора для дітей. І в прямому і в переносному сенсі. Природа дарує таке розмаїття фарб, що розбігаються очі. Кінець вересня — початок жовтня, то саме час, коли можна застати останні сонячні дні і зафіксувати всю красу осінньої природи.

Осінь — прекрасний час для створення яскравих виробів! Не тільки на заняттях, а й під час денної прогулянки. Сама природа надала нам багатий вибір матеріалу для різноманітної творчості. Нам залишилося тільки зібрати цей матеріал і трохи пофантазувати, і у нас отримуються чудові «ілюстрації»! Коли виходимо на денну прогулянку з дітьми, ми  звертаємо увагу на те, що лежить у нас під ногами. Ми знаходимо красиву гілочку незвичайної форми, каштани, різнокольорове листя, жолуді, насіння рослин, шкірки каштанів, і це все може стати нам  в нагоді  у створенні чогось дуже гарного.

Вихователь молодшої групи ДНЗ №29 Куліда В. В. в своїй роботі з дітьми використовує інноваційну технологію лендарт (художня діяльність, об'єктом якої є реальний пейзаж, фрагмент природного середовища). В осінню пору, вона разом з дітьми, в ігровій формі перетворює ігровий майданчик на галерею картин. Діти отримують емоційне та естетичне задоволення, вправляються у вмінні комбінувати різний за фактуро, розміром та кольором природній матеріал.