Коли вирушаєш в путь, завжди обережним будь!

19 вер. 2018
Коли вирушаєш в путь, завжди обережним будь!

З 10 до 14 вересня 2018 року в ДНЗ№29 був проведений Тиждень знань Правил Дорожнього руху на тему: «Молодь за безпеку дорожнього руху!».

Під час підготовки до проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності в закладі всі працівники закладу відповідально віднеслись до підготовки та проведення Тижня знань правил дорожнього руху. Вихователями були розроблені конспекти занять («Транспорт на вулиці нашого міста», «Абетка дорожнього руху», «Дорожні знаки», «Правила дорожнього руху», «Грамотні пішоходи») та сюжетно – рольові ігри («Водії», «У гості до бабусі»).

На цих заняттях діти розширювали свої знання про вулицю та дорогу. Вчили розрізняти дорожні знаки. В іграх діти вчилися діяти відповідно правил, діяти за сигналом. Закріпили знання з дітьми про значення світлофора, правила дорожнього руху. На цих заняттях розвивалися навички зв’язного мовлення, увага, пам'ять, мислення. Вихователі виховули в дітей почуття відповідальності, бережливе ставлення до свого життя, навчали бути уважними на дорозі, спостережливими та обачними.

Підводячи підсумки Тижня знань Правил дорожнього руху, хочеться відмітити, що всі вихователі та діти віднеслись до його проведення відповідально та творчо. Маємо надію, що наші діти будуть знати і виконувати правила дорожнього руху.