Здрастуй, дитсадок!

3 вер. 2018
Здраствуй, дитсадок!

Ось і закінчилось літо. Розпочався новий навчальний рік. Вересень ясним промінчиком постукав у вікна.

03 Вересня в ДНЗ №29 знову гостинно відкрились двері для малят. Новий навчальний рік розпочався святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, танком золотистого падолисту, веселими дитячими посмішками та державним гімном.

День знань у дитячому садку пройшов під патріотичним гаслом «Ми за мирне небо». Вшановуючи традиції  українського народу, його духовні цінності, виявляючи повагу до своєї нації, педагоги, діти прийшли на свято у яскравих вишиванках. Усі радо вітали один одного з початком нового навчального року.

Любіть Україну, як сонце любіть,

Як вітер, як трави, як води…

Любіть у годину негоди.

В. Сосюра

Ці слова В. Сосюри стали девізом кожної співбесіди вихователів і вихованців, які одягнені в національні костюми та прикраси. Діти не тільки слухали своїх наставників, але й згадували та розповідали про важку ситуацію, репортажі з гарячих точок, ділилися своїми думками про те, як берегтимуть рідну землю від ворогів, коли виростуть.

Педагогічний колектив впевнений, якщо змалечку, щоднини засівати зерна любові до України, в дитячих серцях виростуть з малят гарні і гідні люди – патріоти України.