До нового навчального року готові

27 серп. 2018
До нового навчального року готові

Традиційно, наприкінці серпня, заклади освіти звітують про готовність до нового навчального року. Цей рік не став виключенням «20 серпня відбулася «прийомка» нашого садочка. Хочеться сказати, що докладено багато зусиль, вкладено багато матеріальних ресурсів. Стан дитячого садочку істотно піднято за сприяння батьків та управління освіти, але для досконалості ще потрібно попрацювати, тому і надалі триватиме робота по покращенню матеріальної бази і технічного забезпечення.

Задля кращого позитивного емоційного налаштування дітей було змінено малюнок на головних воротах. Тепер малят зустрічають сучасні їм герої мультфільмів. Поруч із ними розташована казкова алея, де на малюків чекають веселі тваринки і казкові герої.

Варто додати і про облаштування самої будівлі садочку. У приміщеннях дошкільного закладу, саме на харчоблоці, пральні, у роздягальнях, коридорах, музичному залі та групових кімнатах успішно завершився поточний ремонт.

Спільними зусиллями ми готові приймати у ДНЗ №29 наших маленьких вихованців.

Подяка батькам

Адміністрація, батьківський комітет  ДНЗ №29 повідомляє, що для підготовки закладу до роботи в новому навчальному році, за кошти батьків було виконано такі роботи:

-   Проведено ремонт групових та підсобних приміщень;

-   Проведено ревізію системи опалення;

-   Проведено аналіз піску в СЕС;

-   Проведено перевірку духовки;

-   Проведено інтернет, кабель;

-   Налаштування Windows;

-   Налаштування принтера;

-   Ремонт принтера;

-   Ремонт електро-інструментів;

-   Оплата за роботу (паркану, каналізації)

-   Покос трави;

-   Доставка буд. матеріалів, інвентаря;

Для оснащення педпроцесу та проведення ремонтних робіт закуплено нижчевказані матеріали:

-   Роутери;

-   Клавіатура;

-   Кабель інтернетний;

-   Канцтовари для дітей: файли, фарба для принтера, картон,бланки.

-   Дезрозчини;

-   Вапно;

Буд. матеріали: фарба, цемент, саморізи, цвяхи, сверло, дюбель, доски, брус, рейка, грунт, сітки, розчин, лінолеум.

-   Ремонт принтера;

-   Ремонт електро-інструментів;

-   Оплата за роботу (паркану, каналізації)

-   Покос трави;

-   Доставка буд. матеріалів, інвентаря;

Всього залучено коштів та матеріалів на суму 15 тисяч   730 грн.

Дякуємо за співпрацю!!!