Диво-писанка в ДНЗ №29

6 квіт. 2018
Обухова О.В.

Квітень – славний квітникар.

Сонечко нам рясно уквітчає календар.

Першим цвітом-рястом космонавтів привітав,                                                                                                                                                                В кошик на Великдень писанки поклав.

Яка чудова пора року – Весна! Як багато гарного настрою вона всім нам дарує – дорослим і дітям. І саме на час оновлення природи на радісну весняну пору припадає одне з найвеличніших і найдавніших християнських свят – Великдень.

06 квітня у дитячому садочку №29 відбувся конкурс-виставка Великодніх яєць «Диво-писанка», в якому брали участь вихованці нашого закладу, а також їх батьки та педпрацівники.

Матеріали для використання були різні – папір, вишивка, просто нитки, бісер, тощо. Робити великодні вироби своїми руками добре ще й тим, що навіть заготовку можна зробити з підручних матеріалів. Чому б не відійти від стандарту об’ємного яйця, не зробивши плоску підвіску з вишивкою? Виглядає це дуже чудово і оригінально. Ми зробили яйця з фетру та флісу, а також красиві в’язані  крашанки гачком з яскравої пряжі, одягнені в ажурну павутинку та пасхальне яйце з ниток, а також в техніці Орігамі та Квілінгу.

З яким задоволенням діти розписували яйця, проявляючи свою креативність, фантазію, бачення світу. Велика вдячність нашим батькам, які не були осторонь цього великого творчого задуму. Вони активно працювали разом з дітьми, проявили свою творчу фантазію, що відобразилось на їх роботах. Тут і крашанки, і писанки, і крапанки, і дряпанки, і мальованки. Переможця відмітити не вдалося, тому що всі роботи – чудові, бо в них вкладена дитяча і людська душа, неймовірна фантазія і творчість, а з ними добро і краса.