Новорічні дива в ДНЗ № 29

І найкращі побажання

І людині, і родині,

І матусі – Україні!»

Новий рік – одне з найдавніших і  найпопулярніших календарних свят. Це,  мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з  нетерпінням чекають люди. Адже це – час нових звершень та позитивних змін в житті. Але найбільше Новорічні свята чекають дітки – для них це час справжніх чудес! Ялинка – красуня, яскраві гірлянди, пухнастий сніг – всі ці атрибути Нового року діти чекають з особливим нетерпінням.

В ДНЗ № 29 Новорічні  та Різдвяні розваги проходили з 26 грудня по 19 січня. Майже весь час заклад перебував ніби в казці. Щоб малюкам сподобалося і запам’яталося надовго це свято, вихователі і музичний керівник дібрали цікаві сценарії, з допомогою батьків прикрасили заклад,приготували казкові костюми дітлахам. А персонажі , які завітали на святкування, мали прекрасні вбрання. Напередодні святкувань Наталія Станіславівна ,кастелянка ,пошила костюм Снігуроньки, що вразив всіх. В гостях у дітей були різні звірі, казкові герої. Баба Яга, хоч і злий персонаж, але діти були в захваті, побачивши її. І як же без Діда Мороза!Як і зазвичай він роздав дошкільнятам подарунки. А за них батьки приносять вдячність міській раді та зокрема меру міста Степану Кириловичу Цапюку.  Другий рік поспіль він не забуває про малечу. Дітям старшої групи № 1 пощастило як нікому в цьому році. Вони отримали подарунки не тільки від міської влади, батьків, але й від підприємця  Кислиці Руслана  Михайловича, який привітав малят  і власноруч вручив солодкі подарунки.

На святі діти співали багато веселих зимових пісень, танцювали і водили хороводи навколо ошатної ялинки. Дорослі справді створили для дітей чарівну новорічну атмосферу, адже дитинство, пора чудес і виконання найзаповітніших бажань. Святкування  пройшли на найвищому рівні. Було дуже приємно бачити усміхнені обличчя малят та їхніх батьків.

Хочеться всім побажати від усього нашого колективу: « Миру нашій країні,кожній родині, миру кожному дому! Хай панує безмежна духовна гармонія в душі кожної людини. З Новим роком!»