19 грудня– День Святого Миколая.

20 груд. 2017
Вихователь Павленко С.В.

19 грудня– День Святого Миколая.

В нашому дошкільному закладі № 29 широко запроваджуються традиції – це відзначення свят, обрядів, вивчення пісень, прислів’їв, народних хороводів, танців. Серед них і чудове зимове свято, свято здійснення дитячих мрій і бажань – день Святого Миколая. Ось і цього року 19 грудня до слухняних та чемних діточок садочка прийшло свято Миколая. Старанно діти готувались до свята. Вони вивчали пісні, вірші, і тим порадували Святого Миколая. Діти радо зустріли довгожданого гостя Миколая, розповідали про свої добрі вчинки, гарну поведінку, розповідали вірші, співали про нього пісеньки. В свою чергу Святий побажав здоров’я, заохотив малюків до подальшого доброго життя та подарував кожному свої подарунки.